Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta i narkotyki

Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta i narkotyki

Oławscy policjanci zatrzymali 25-latka, który podczas interwencji naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy. Dodatkowo w jego kieszeni policjanci znaleźli narkotyki. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oławskiej jednostki zostali wysłani na interwencję dotyczącą zniszczenia mienia. Podczas interwencji mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości, a na widok interweniujących policjantów stał się agresywny. Rzucał szklanymi butelkami po pomieszczeniu oraz zaczął atakować policjantów, popychając jednego z nich.

Dalsze czynności ujawniły, że mężczyzna posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością marihuany. 25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że każdy policjant jest prawnie chroniony. Zarówno przed atakami fizycznymi jak i znieważeniem !

Źródło: Komenda miejska Policji w Oławie

Previous Nietrzeźwi kierujący zatrzymani w święta
Next Nietrzeźwy spał na parkingu mimo niskich temperatur i miał przy sobie narkotyki

Może to Ci się spodoba

Pojechali na interwencję a znaleźli narkotyki

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach za-trzymali 40- letniego mieszkańca powiatu oławskiego, u którego w mieszkaniu ujawniono narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Areszt dla sprawców napadu rabunkowego

Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Oławie zastosował środek zapobiegawczy wobec czterech mężczyzn, podejrzanych o dokonanie napadu rabunkowego na 23-letniego mieszkańca Oławy. Do zdarzenia doszło 28 stycznia br.

Kierowca był po narkotykach a pasażer poszukiwany

Policjanci z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach zatrzymali dwóch mieszkańców Oławy, którzy podczas nocnej „przejażdżki” popełnili przestępstwo. 17 stycznia br. kilkanaście minut po północy policjanci z Jelcza Laskowic zatrzymali do

Uderzył w drzewo, był nietrzeźwy

W dniu wczorajszym około godz. 19:20 do Komendy Powiatowej Policji w Oławie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze nr 396, przed skrzyżowaniem pomiędzy Janikowem a Wójcicami,

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Policjanci oławskiego ruchu drogowego zatrzymali 43-letniego obywatela Ukrainy, który kierował skodą w stanie nietrzeźwości i spowodował kolizję. Mężczyzna mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę swojego samochodu.

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję. Drugi z uczestników nie miał uprawnień do kierowania pojazdami

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego oławskiej jednostki podjęli czynności wobec 58-letniego mieszkańca powiatu oławskiego, który spowodował kolizję drogową będąc w stanie nietrzeźwości. Mając 2,13 promila alkoholu w organizmie kierowca peugeota

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź