Uwaga! Ważna informacja dla kierowców

Uwaga! Ważna informacja dla kierowców

Wczoraj (12 czerwca) wprowadzono ruch jednokierunkowy w kierunku Wrocławia, na drodze krajowej nr 94 (ul. Kutrowskiego), na odcinku od zjazdu do Lidla w rejonie mostu na rzece Oława, do miejsca zakończenia skrzyżowania z ul. Lipową.

Zmiany spowodowane są realizacją inwestycji pn. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscowości Oława – budowa ronda na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1570D i krajowej nr 94”.

Otrzymaliśmy informacje, że wielu kierowców, w tym samochodów ciężarowych dojeżdża aż do ul. Lwowskiej i dopiero tam orientując się o zamknięciu drogi krajowej nr 94 szukają innej trasy – najczęściej przez ul. Nowoosadniczą. Przy ul. Broniewskiego tworzą się duże korki.

Dlatego przypominamy, że objazd dla pojazdów jadących od strony Wrocławia do centrum Oławy jest wyznaczony przez Rondo Wolontariatu – ul. Iwaszkiewicza i Paderewskiego.

Źródło: Urząd Miejski w Oławie

Previous Akt erekcyjny podpisany i wmurowany - będzie nowy posterunek policji
Next 18-latek z nieletnim kolegą okradli mężczyznę - zostali szybko zatrzymani i usłyszeli zarzuty

Może to Ci się spodoba

Msza święta w intencji małopolskiej Policji w Katedrze Królewskiej na Wawelu

Tegoroczne obchody Święta Policji w Małopolsce rozpoczęła uroczysta msza święta w Katedrze Wawelskiej, która odbyła się  w niedzielę, 16 lipca 2017 r. o godz.10.00. Mszę celebrował  Krajowy Duszpasterz Policji, Biskup

6 ciekawych odmian od Barneys Farm

Barney’s Farm to jeden z najbardziej znanych i renomowanych banków nasion konopi indyjskich na świecie. To marka z Amsterdamu, która powstawała 30 lat temu w Himalajach i stworzył ją Derry.

Krakowscy policjanci zabezpieczają Lotto Eurovolley Poland 2017

To już druga w tym roku tak duża impreza sportowa, której jednym z miast gospodarzy jest Kraków. Tym razem gościmy uczestników mistrzostw Europy w piłce siatkowej.  Turniej rozgrywany jest od

Kradł w firmie, w której był szefem

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.

Porozumienie Akademii Górniczo- Hutniczej i Komendy Miejskiej Policji w Krakowie

Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie prof. Tadeusz Słomka oraz Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak podpisali dzisiaj porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź