Turniej piłkarski uczniów szkół ponadpodstawowych

Turniej piłkarski uczniów szkół ponadpodstawowych

Uczniowie szkół ponadpodstawowych, tj. Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie oraz Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie spotkali się 1 czerwca na boiskach OCKF podczas turnieju o mistrzostwo powiatu oławskiego organizowanego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. 

Turniej piłkarski rozgrywany był systemem każdy z każdym. W skład każdej z drużyn wchodziło maksymalnie 17 zawodników. Szczególnie emocjonujący i wyrównany okazał się pojedynek pomiędzy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie a Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego. Po pierwszej połowie 2:0 prowadziło CKZiU, w drugiej połowie nastąpiła metamorfoza drużyny Liceum i ostatecznie mecz zakończył się remisem. O końcowej klasyfikacji zatem zadecydował lepszy bilans bramek w całym turnieju, który dał zwycięstwo CKZiU, występującemu w składzie:
Bartosz Lubecki, Dawid Paluszczak, Mateusz Mossoń, Alan Burkiewicz, Jakub Bednarski, Kacper Budzisz,  Kamil Markowski, Kevin Racławski, Oskar Szczupał, Bartosz Szymczak, Aleksander Wojtyra, Rafał Gancarczyk, Wojciech Gancarczyk. Opiekunem zwycięskiej drużyny był Sebastian Sobczak.

WYNIKI ZAWODÓW:    

  • ZS Oława – LO Oława 0:3
  • CKZiU Oława – ZS Oława 6:0
  • CKZiU Oława – LO Oława 2:2   

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  • I miejsce:   CKZiU Oława 4 pkt  (br. 8:2)
  • II miejsce:  LO Oława 4 pkt  (br. 5:2)
  • III miejsce: ZS Oława 0 pkt 

Dwie najlepsze drużyny  zostały nagrodzone pucharami. Turniej sędziowali związkowi sędziowie, a zawody zabezpieczała opieka medyczna. Organizacja turnieju została sfinansowana przez Starostwo Powiatowe w Oławie.

Źródło: Urząd Powiatowy w Oławie

Previous W ciągu kilku godzin zatrzymano dwie osoby z narkotykami
Next Informacja o wyniku przetargu

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Powiat Oławski po raz kolejny tryumfuje w Dolnośląskich Igrzyskach LZS

Nasz powiat, podobnie jak w latach poprzednich, zwyciężył w generalnej klasyfikacji XXII Dolnośląskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych – Mieszkańców Wsi i Miast. Uroczyste, doroczne podsumowanie Igrzysk LZS odbyło się 11

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Zmiany w organizacji ruchu

Z uwagi na organizację w dniu 5 września 2021r. na terenie miasta i gminy Oława XIII BIEGU KOGUTA nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Na terenie miasta Oława od godz. 8:00

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Sportowy rok 2022/2023 uroczyście podsumowany

Dzisiaj w sali obrad Starostwa Powiatowego w Oławie uroczyście podsumowano sportowy rok szkolny 2022/2023 Na ceremonię przybyli uczniowie wyróżniający się na arenach sportu szkolnego, dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź