ZAZ i PCER nawiązały współpracę

ZAZ i PCER nawiązały współpracę

Dzisiaj w budynku Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego w Oławie odbyło się spotkanie, podczas którego podpisano umowę o współpracy pomiędzy Zakładem Aktywności Zawodowej, funkcjonującym przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie, a Powiatowym Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnym Sp. z o.o.

W spotkaniu uczestniczyli prezes oławskiej “Tęczy” Wiesława Pohoriło, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Ireny Komorowskiej w Oławie Robert Stępień, a także prezes zarządu PCER Barbara Roślicka-Bajsarowicz, która była inicjatorką współpracy oraz mocno zaangażowany w realizację tego pomysłu starosta oławski Zdzisław Brezdeń.

Celem współpracy jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, ich rehabilitacja społeczna, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz zwiększanie szans osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

W wyniku zawartej umowy pracownicy ZAZ od początku bieżącego roku wykonują prace porządkowe na bloku sportowym w budynku Powiatowego Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego, w którym również mieści się ZSS. Usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem.

Źródło: Urząd Powiatowy w Oławie

Previous Nietrzeźwy spał na parkingu mimo niskich temperatur i miał przy sobie narkotyki
Next Spotkanie w sprawie współpracy w ramach Klastra Edukacyjnego

Może to Ci się spodoba

Wspólne przedsięwzięcie policji małopolskiej i holenderskiej

W dniach od 05 do 17 czerwca 2017 roku, realizując umowę o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, a Komendą Główną Policji w Hadze, dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji

Odprawa służbowa Zastępców Komendantów Wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych

W dniach 6 – 7 lutego 2017 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Dafne” w Zakopanem odbyła się odprawa służbowa zastępców komendantów wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych, poświęcona podsumowaniu realizacji zadań przez

Odnowią kładkę na Kanale Młyńskim

Obiekt łączący nadodrzański cypel ze Zwierzyńcem Dużym doczeka się renowacji Inwestycję, którą realizuje samorząd powiatowy odwiedził starosta oławski Zdzisław Brezdeń wraz z pracownikami Powiatowego Zarządu Drogowego w Oławie. Obiekt prawdopodobnie

Święto Policji w KPP w Krakowie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź