6 ciekawych odmian od Barneys Farm

6 ciekawych odmian od Barneys Farm

Barney’s Farm to jeden z najbardziej znanych i renomowanych banków nasion konopi indyjskich na świecie. To marka z Amsterdamu, która powstawała 30 lat temu w Himalajach i stworzył ją Derry. Oferuje ona jedne z najlepszych feminizowanych i automatycznych nasion marihuany, dostępnych w legalnej sprzedaży również w Polsce. W tym artykule przyjrzymy się 6 najciekawszym odmianom nasiona z tego banku.

Jak wiadomo posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest w Polsce legalna. Prawo jednak nie dopuszcza uprawy konopi indyjskich, a także posiadania marihuany. Artykuł ma na celu przybliżenie nasiona konopi indyjskich od Barneys Farm, które na terenie kraju można zakupić w celach kolekcjonerskich.

Tropicanna Banana

Egzotyczną nazwę ta odmiana marihuany od Barneys Farm zawdzięcza właśnie egzotycznemu aromatowi i smakowi. To jedna z najnowszych propozycji banku Barneys Farm.

Ci, którzy mieli z nią styczność zgodnie mówią, że przypomina smakiem i aromatem egzotyczny, owocowy i słodki koktajl. Tropicanna banana jest krzyżówką wywodzącą się z połączenia fioletowej Tropicana Cookies (Girl Scout Cookies x Tangie) oraz Banana Kush.

Efektem tego jest właśnie odmiana konopi indyjskich, która obradza w naprawdę obfite plony – nawet do 700 gramów na metr kwadratowy.  Jej działanie jest bardzo radosne i euforyczne, zbliżone do Sativy. Charakteryzuje się również dużą mocą, ze względu na wysoką zawartość psychoaktywnego THC sięgające nawet 25 proc.

Dos Si Dos 33

To kolejna, podobnie jak Tropicanna banana mocna odmiana marihuany z USA, która oferuje wśród nowości ten holenderski bank nasion. Jest efektem połączenia Dos Si Dos i Gelato #33.

Działanie tej odmiany jest złożone. Z jednej strony daje szczęście, a z drugiej uczucie relaksu. Przyczynia się do tego 60% genetyki Indica i 40% genetyki Sativa. Dos Si Dos 33 podobnie jak Tropicanna banana daje obfite plony. Przy stworzeniu odpowiednich warunków nawet 700 gramów na metr kwadratowy.

Critical Kush

To jedna z bardziej znanych odmian oferowanych przez Barneys Farm. Jest połączeniem Critical Mass i OG Kush. Charakteryzuje się dużą mocą, jak przystało na dużą i energetyczną Indicę.

To idealna odmiana gwarantująca naprawdę intensywny relaks, a także właściwości przeciwbólowe. Rośliny Critical Kush są średnich rozmiarów i gotowość do zbierania plonów osiągają po 8 tygodniach.

Gorilla Zkittlez

Jest mocną odmianą od Barneys Farm pochodzącą z Kalifornii. Powstała z połączenia Gorilla Glue i Zkittlez. Ma naprawdę imponujące osiągi jeśli chodzi o zawartość psychoaktywnego związku THC, bo na poziomie nawet 24 proc!

Daje obfite plony od 500 do 600 gramów na metr kwadratowy. Działa rozluźniająco i relaksująco.

Afghan Hash Plant

Ta odmiana jest czystą Indicą. Jej korzeni należy się doszukiwać w latach 70 z najlepszych i najmocniejszych odmiana uprawianych w rejonie Mazari Sharif.

Afghan Hash Plant stała się dla Barneys Farm kultową i bazową odmianą do tworzenia wielu innych propozycji dostępnych w ofercie tego banku nasion. Charakteryzuje się aromatem i smakiem drzewa sandałowego z nutą cytrusów.

Tangerine Dream

Smak tej odmiany można porównać do pikantnej mandarynki. Daje mocny haj i ma silne działania relaksacyjne. Okres kwitnienia Tangerine Dream wynosi ok. 65 dni. Kluczowe są jednak ostatnie tygodnie kwitnienia – topy tej odmiany są bardzo żywiczne i ciężkie i zaczynają się łamać. Oznacza to oczywiście najwyższy czas na zbiory.

Rośliny Tangerine Dream dorastają nawet do metra wysokości. Dają bardzo obfite plony do 600 gramów na metr kwadratowy.

Previous Tanecznym krokiem w kierunku matury
Next Witaminy i minerały dla kobiet - kolagen od PILLBERRY to wybitny suplement diety dla każdej kobiety

Może to Ci się spodoba

Służba i pasja – spotkanie pań w MSWiA w dniu ich święta

Z okazji Dnia Kobiet Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak zaprosił wyróżniające się funkcjonariuszki służb mundurowych. Jedną z nich była przedstawicielka małopolskiej Policji starszy sierżant Patrycja Pszczelińska. 8 marca

Maturzyści odebrali świadectwa

4 maja, tradycyjnie egzaminem pisemnym z języka polskiego rozpoczną matury. 29 kwietnia odebrali świadectwa ukończenia szkoły. To jedna z najważniejszych chwil w życiu młodego człowieka Dla tegorocznych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego

Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce

Dzisiaj na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleny Michalak. Uroczystość objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Ważnym punktem

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Noc Muzeów w Komendzie Głównej Policji. Wśród uczestników policjant z Krakowa

Przed kilkoma dniami w Komendzie Głównej Policji odbyła się ”Noc Muzeów”. Bramy KGP otwarte były dla zwiedzających od godziny 18:00 do północy. Ilość chętnych była tak duża, że już na

Podziękowania dla Marii i Andrzeja Sapkowskich – wieloletnich rodziców zastępczych

Podziękowania dla wspaniałych ludzi W dniu 13 stycznia do oławskiego starostwa zaproszono naprawdę wyjątkowych ludzi. Ludzi z wielkim sercem i pasją do pomagania innym. Małżeństwo Maria i Andrzej po 14

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź